Burmistrz Naszego Miasta

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 4 z 7

MukA GOŚĆ 12-11-10 0:26

Łubu Dubu, Łubu Dubu, niech żyje nam Prezes naszego Klubu, niech żyje nam..! To śpiewałem ja – JarząbekŚmieszy mnie takie włazidupstwo bez wazeliny... A moim zdaniem pan a nie Pan Głogowski nie jest najlepszym kandydatem, wręcz jednym z najgorszych! Według mnie wypełnianie swoich obowiązków to jego gorsza, niedopracowana strona. Za 2-3 kadencje może by sobie odpuścił i wziął się za siebie i za rzeszę pierdzistołków urzędasów i coś pożytecznego dla nas zrobił. Ale to kiedyć. teraz to nie ma co marzyć, że nagle mu się odmieni, momo, że naobiecuje w kampanii, że już od teraz będzie lepiej...

Odpowiedz Cytuj
MIESZKANIEC4 GOŚĆ 12-11-10 16:41

Ludzie Wam to nikt  nigdy nie dogodzi!!!Zawsze burmistrz będzie zły czy będzie nim CZESIEK , ZDZISIEK CZY STANISŁAW!!!!Wasza mentalność to tylko narzekanie i wytykanie innych palcami, a szczególnie tych którym się lepiej wiedzie i coś dla tej społeczności znaczą!!!!To zwykła zawiść -no cóż nawet urzędnicy to juz rzesza lizo...dla was. WSTYD !!!!NO CÓŻ PRZYJDZIE KIEDYŚ CZAS NA TO ŻE ZOSTANIECIE ROZLICZENI!!!!POWODZENIA!!JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI!!!

Odpowiedz Cytuj
Rgrzym 22-11-10 15:13

Anonimowo pluć na innych to każdy potrafi. Najpierw sami zainteresujcie się tym co się dzieje i jak się sprawy mają w rzeczywistości, a dopiero później zabierajcie głos publicznie, a nie anonimowo na forum internetowym. Tracąc czas i energię przed komputerem miasta i gminy nie zmienicie. I troszkę odwagi cywilnej wszystkim anonimom życzę, o ile istotnie leży Wam na sercu pomyślność naszej gminy. Macie źle w Małogoszczu i okolicach - zróbcie coś by było lepiej....

Odpowiedz Cytuj
Miko GOŚĆ 29-11-10 0:48

Dobrze, że chociaż jeden mądry się znalazł, co nie mówi "Nie podoba się to wypad!" Bo nie sztuka rządzić Małogoszczem w taki sposób, by ludziom mówić, by się zamknęli albo wyprowadzili, jeśli to co mają im nie pasuje. Nie tędy droga!

Odpowiedz Cytuj
Gall anonim GOŚĆ 25-12-10 21:58

No właśnie. Nie umiesz kraść, nie umiesz kombinować jak wystarać się o ciepłą posadkę to idź się powieś. Bo dla ciebie nie ma miejsca w Małogoskiej społeczności. Liczą się ludzie z grubym portfelem, nie ma miejsca na filantropię.Unijne pieniądze lepiej przeznaczyć na betonowanie rynku, zamiast na mieszkanie dla młodych ludzi. Zapewne złym pomysłem byłoby postawienie w Małogoszczu kolejnego bloku, choćby socjalnego dla młodych małżeństw, których rodziców nie stać na kupno domu w posagu.

Odpowiedz Cytuj
Rgrzym 26-12-10 22:59

Witam Koledzy,Dziękuję za pierwsze rzeczowe posty. Wierzę, że dalej na
tym forum będziemy rozmawiać już tylko o argumentach - merytorycznie.
Myślę, że wiele osób myśli podobnie jak my. To już nie czas wyborów,
głupich przepychanek. Czas na rzeczową rozmowę, być może działanie. Oddawanie władzy
na "dożywocie" komukolwiek nie będzie stymulowało rozwoju miasta i
gminy. Dlatego już dziś zastanówmy się co zrobić by było lepiej.
Znajdźmy może w okół siebie osoby, które myślą podobnie i chciałyby
swoim działaniem wymóc zmiany na obecnie rządzących, a w przyszłości
może aktywnie brać udział w kreowaniu nowego wizerunku gminy. Obecną
władzę staram się oceniać poprzez konstruktywną krytykę, widzę dobre
posunięcia i złe. Ogólnie średnio to wychodzi, co oznacza, że dużo można
poprawić. Zapraszam chętnych do debaty nad rzeczywistym stanem naszego
miasta i gminy. Od czego zaczynamy>??  

Odpowiedz Cytuj
Obserwator GOŚĆ 29-12-10 13:10

Jeśli tak twierdzisz, to czemu tak usilnie bronisz obecnego burmistrza, który jest już 4 kadencję. Czy to nie za dużo? Czy nie trzeba zmian by pchnąć Małogoszcz do przodu (Oddawanie władzy na "dożywocie" komukolwiek nie będzie stymulowało rozwoju miasta i gminy). Uważaj na słowa bo Cię wujek oceni.

Odpowiedz Cytuj
Obserwator GOŚĆ 29-12-10 15:16

Przyjacielu jak byś był 4 kadencje przy władzy to byś wszystkich trzymał w garści. Taka prawidłowość w tak małym miasteczku to norma. Przyjacielu wujka masz i tu, dzięki koligacjom rodzinnym. Możesz zatem sobie mówić dyrdymały ze swojego punktu widzenia. Przedstaw kolego konkret jaki chcesz poruszyć i jak to zrobisz. Pozdrawiam

Odpowiedz Cytuj
Rgrzym 29-12-10 23:25

Być może tak jest - jeżeli "Taka prawidłowość w tak małym miasteczku to norma", więc masz rację - lepiej nic nie robić i nic nie zmieniać. Tylko czemu się tak wszyscy dziwią i opluwają przy okazji wyborów... /???/ W takim razie będzie i 5 kadencja, jak w banku. PS: Daj sobie już spokój z tym przyszywaniem wujków i ciotek... Skoro coś napisałem to tak jest. Odsyłam do słownika języka polskiego - tam znajdziesz pojęcie "wuja", względnie "stryja". Po analizie wskazanej lektury sam zobaczysz, kto tu pisze "dyrdymały".

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://malogoszcz.istrefa.com

istrefa gmina Małogoszcz | istrefa powiat jędrzejowski | istrefa świętokrzyskie | istrefa Polska

Małogoszcz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat jędrzejowski, województwo świętokrzyskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 28-366


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem