Burmistrz Naszego Miasta

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 5 z 7

Obserwator GOŚĆ 30-12-10 15:56

Jeśli jesteś z zewnątrz to strasznie dużo chcesz zrobić dla Małogoszcza. Nie przedstawiasz jednak co i jak chcesz to zrobić? Wiem co to znaczy wuj. Faktycznie jest to wuj Twojej żony, sorry. Pozdrawiam

Odpowiedz Cytuj
Kasia GOŚĆ 17-02-11 14:58

Po 1 burmistrz nie ma żadnego planu rozwoju miasta,  co przebudowa rynku przyciągnie turystów tu trzeba przyciągnąć nowych mieszkańców, nowych inwestorów ,żeby to miasto nie wymarło, a się rozbudowywało.- wspomagać nie tylko swoich rodzinnych przedsiębiorców sklepiki w szkole i kwiaciarnie... w końcu nie wydaje swoich pieniędzy tylko nasze wspólne, - zatrudniać ludzi z kompetencjami na stanowiska a nie po rodzinie - pomoc w przedszkolu też powinna mieć odpowiednie kwalifikacje-jest tyle przedszkolanek po studiachnasz burmistrz ma problem ze zwalnianiem ludzi którzy się nie nadają na dane stanowisko, po prostu nie ma jaj do niektórych spraw.- można by zacząć od tego że już dawno powinien rozbudować przedszkole w m-szczu i to w taki sposób aby po części samo na siebie zarabiało, jest plac są dotacje tylko odpowiednia organizacja i pomysł... ale jak dyrektorka potrafi 300zł wydać na dekoracje sali na bal dla przedszkolaków to gdzie tu organizacja i gospodarne zarządzanie przedszkolem... od razu powinna być zwolniona, a my musimy się składać na mydło, papier toaletowy i ...po 2 nie każdy lubi piłkę nożną którą tak wspiera burmistrz jest wiele dziedzin sportu które można by  zorganizować np. lodowisko, plac dla rolkarzy ...- następnie kwestia ośrodka zdrowia już dawno powinien polecieć pan pakaszewski - zarządca- co znowu dożywotka- brak pediatry- pół roku- rozbudowa labolatorium tylko badania które się tam robi trzeba powtarzać bo wychodzą bzdury- wystawia recepty bez widzenia się z pacjentem przepisując ten sam lek dziadkom kilka lat,- utrzymanie straży miejskiej w naszym mieście lepiej zainstalować monitoring a zwiększyć etat policji,to początek listy

Odpowiedz Cytuj
Obserwator GOŚĆ 17-02-11 17:53

Kolego czyżbyś pod przykrywką stowarzyszenia znów za 4 lata chciał wspierać Jana na burmistrza? Przecież jesteś z nim prawie rodziną. Podkreślam prawie (przez żonę). Wątpię czy Twoje intencje są słuszne. Jeśli tak chcesz działać to już wywieraj presję na wuja, przecież masz pomysły. Daj konkretny projekt, propozycję pod obrady sesji. Czemu jeszcze tego nie zrobiłeś? Wątpię czy w tym roku (ba w tej kadencji) w ogóle coś formalnie zaproponujesz. Baju baj.

Odpowiedz Cytuj
Rgrzym 17-02-11 19:04

A ten dalej swoje.... typowy hamulcowy Gulon. Właśnie dzięki takim typom Małogoszcz od lat stoi w miejscu. Typowa roszczeniowa postawa. Panu już dziękujemy. Szkoda czasu na dalsze odpisywanie.

Odpowiedz Cytuj
Obserwator GOŚĆ 18-02-11 22:11

Gościu z Gulonami to Ty masz więcej wspólnego niż Ja. Zobaczymy co zdziałasz. Obserwował będę. Wbrew pozorom życzę Ci powodzenia. Mam nadzieję, że mnie mile zaskoczysz jakimiś działaniami. Pożyjemy - zobaczymy. Znając życie i tak będziesz trąbił w trąbkę władzy. Wszystkie dotychczasowe oddolne inicjatywy kończyły się fiaskiem. Wszystko podporządkowane władzy. Nawet Rada Miejska nie potrafi wybrać swoich organów (przewodniczący itd.) bez nadania burmistrza. Małogoska rzeczywistość. Ale powodzenia życzę i jeśli naprawdę mnie pozytywnie zaskoczysz pierwszy do Was dołączę. Pozdrawiam.

Odpowiedz Cytuj
Obserwator GOŚĆ 20-02-11 17:22

Super, ładnie się zapromowałeś. Trochę dziwnie to brzmi, cytuję: "Moim głównym celem jest zespolenie jak największej liczby osób (Małogoszczan) do działania we własnym interesie". Moim zdaniem w interesie wszystkich Małogoszczan? Wiesz przecież, że trzeba docierać i przekonywać zwłaszcza tych nieprzekonanych. Ponadto "Ja z pewnością nie będę nikogo uszczęśliwiał na siłę, sam jestem w ciągłych rozjazdach bussiness'owych, a pochodzę z bardzo dobrze zarządzanego miasta, więc tak naprawdę powinno być mi wszystko jedno." Jak więc chcesz zespolić ludzi wokół siebie skoro już masz mało czasu? Dalej: "Na co dzień zarządzam wydziałem prężnej międzynarodowej korporacji, wcześniej przez okres jednej kadencji byłem radnym dużego miasta wojewódzkiego." Wszystko ok, ale to nie CV. Ty o pracę się chyba nie starasz? Ponadto widzę szansę. Powinieneś poprosić wuja żeby Cię powołał na sekretarza gminy. Wtedy mógłbyś się wykazać. Tak czy owak życzę powodzenia. I jeszcze jedno, obserwatorzy właśnie są niezbędni by patrzeć władzy na ręce.

Odpowiedz Cytuj
Olo GOŚĆ 04-03-11 15:47

Dawno mnie tu nie było ale widzę ze cos sie dzieje.. Podoba mi sie tekst kasi moze nie cały ale ma racje przedszkole ośrodek zdrowia dozywotka dobre a moze jeszcze prywatny ośrodek...

Odpowiedz Cytuj
Jankiel GOŚĆ 06-03-11 15:47

Moim zdaniem burmistrz powinien zacząć od zrozumienia, że to on powinien być do dyspozycji interesantów, a nie ustalać jakies głupie wytyczne, kiedy to do niego można przyjść załatwić sprawę. Raz w tygodniu przez te kilka krótkich godzin to stanowczo za mało. Skoro siedzi w pałacu za moje pieniądze to powinien mnie przyjąć i mi pomóc, bo od tego on jest. No, ale po co słuchać ludzi? Albo nie daj Boże coś później musieć zrobić? Lepiej siedzieć wygodnie w foteliku i w spokoju popijać kawę. Ewentualnie można przecież ustalić, że burmistrz przyjmuje raz w miesiącu, przez jedną minutę. Komu nie pasuje - jego problem.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://malogoszcz.istrefa.com

istrefa gmina Małogoszcz | istrefa powiat jędrzejowski | istrefa świętokrzyskie | istrefa Polska

Małogoszcz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat jędrzejowski, województwo świętokrzyskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 28-366


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem