Burmistrz Naszego Miasta

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 6 z 7

KINIU GOŚĆ 16-03-11 3:06

Super że jest takie forum w necie. Przyłączam się do powyższych postów. W naszym mieście niestety radni nie mają nic do powiedzenia. Dostają gotowe ustawy do przegłosowania a raczej podpisania. Pan Burmistrz wcześniej je opracowywuje. Nie ma żadnych dyskusji itp. Zastanawia mnie jedno za co oni biorą tka duża kasę. Dla porównania w Suchedniowie radni dostają ok 480zł przewodniczący rady 1050zł a w Małogoszczu odpowiednio 1100 i 2500 mniej więcej tak w zeszłej kadencji było. To samo podatki. dla przykładu podam iże podatek od środków transportu u nas wynosi 3380zł a w Jędrzejowie niecałe 2000 zł gdzie w obrębie naszej gminy nie ma drogi gminnej po której można jeździć ciężarowym autem, wszędzie zakazy. Mam nadzieję że to ostatnia kadencja Pana Głogowskiego. Nie potrafi poradzić sobie z ojcem dyrektorem ośrodka. To skandal aby nie było poradni pediatrycznej. Coraz więcej osób przenosi się z dziećmi do Bilczy, Bukowej itp. A żeby w ośrodku skierowanie dostać to trzeba dobrze posmarować. To samo tyczy się odpłatności za podstawowe badania w labolatorium - Paranoja !!!!

Odpowiedz Cytuj
Kasia GOŚĆ 25-03-11 13:40

Spójrzcie na rynek małgoski i energię z jaką pracuje ekipa, którą można na palcach jednej dłoni policzyć w takim tępie to wszyscy sklepikarze będą mogli iść ale na wieczny odpoczynek. to powinno być szybko i sprawnie zrobione. klienci mają gdzieś jeździć szukać miejsca do zaparkowania więc jadą na jędrzejów czy kielce Burmistrz nie pomyślał o zastępczych parkingach np. plac koło ośrodka,po półrocznym chaosie busów jakiś mądry wpadł wreszcie na pomysł i narysował linie, albo chodziło o mandaty, podreperować budżetmałogoszcz potrzebuje nowego, świeżego umysłu, osoby nowatorskiej która gdzieś była widziała i chciałaby wprowadzić to w życie my musimy iść do przodu a nie cofać się. my młodzi musimy przejąć inicjatywę bo na razie to burmistrz nie wspiera przedsiębiorczości a ją hamuje,

Odpowiedz Cytuj
Admi GOŚĆ 07-04-11 10:21

Kto jest za niech poprze! Najwyższy chyba czas spowodować żeby straż pożarna -firma rodzinna- zaprzestała straszyć ludzi i zwierzęta -głównie psy- swoim sygnałem o decybelach przekraczających wszelkie normy środowiskowe i BHP zarówno w dzień jak i w nocy. żadne okoliczne miasta już dawno nie używają "syreny" a druhowie powiadamiają się na komórki,tokeny i inne nowoczesne środki łączności.

Odpowiedz Cytuj
Ink GOŚĆ 15-04-11 16:13

Ale macie pomysły. Czepiacie się wszystkiego. A to rynek robią - źle, a to syrena wyje informując o zagrożeniu - źle, a to to a to tamto. Spójrzcie na inne gminy! Nawet Jędrzejów - miasto powiatowe się do nas umywa. Porozmawiajcie z innymi, naprawdę trzeba być dumnym, że się mieszka w Małogoszczu. A co do rodzinnych firm. Jak ma być inaczej jak Małogoszczanie to jedna wielka rodzina, ten z tamtym, inny z drugim itd. sieć powiązań jest tak szeroka, że w końcu trzeba by się bać kogokolwiek zatrudnić, żeby nie zostać posądzonym o koligacje. W USA przychodzi nowy szef to pracownicy sami podają się do dymisji - i to jest normalka, u nas tylko zdziwienie. Przecież nikt nie chce pracować z ludźmi, którzy są co najmniej nam "nieżyczliwi". Chciałby ktoś z WAS. Wątpię. Pozdrawiam.

Odpowiedz Cytuj
Kola GOŚĆ 21-04-11 9:19

A urząd jako jedyny chyba w kraju pracuje od 7-15! wszędzie w UMiG przynajmniej jeden dzień jest do 17-tej aby ludzie nie musieli brać urlopów aby coś załatwić!!

Odpowiedz Cytuj
Obserwator GOŚĆ 07-05-11 13:53

Otwieram nowy wątek. CZY MAŁOGOSZCZ STAĆ NA SIŁOWNIĘ ZA PRAWIE PÓŁ MILIONA ZŁ??? Czy nie ma pilniejszych wydatków? SPRAWDŹ I WYPOWIEDZ SIĘ.wejdź na stronę: [LINK], zakładka Przetargi rok 2011Przebudowa oraz zmiana sposobu użytkowania lokalu handlowego na potrzeby Domu Kultury (siłownia kulturystyczna) wraz z urządzeniami techniczno- budowlanymi w Małogoszczu.

Odpowiedz Cytuj
Kailey GOŚĆ 06-07-11 23:52

Smack-dab what I was looikng for—ty!

Odpowiedz Cytuj
Carlee GOŚĆ 07-07-11 0:23

Dude, right on there botrher.

Odpowiedz Cytuj
Rock GOŚĆ 08-07-11 17:32

This atrilce achieved exactly what I wanted it to achieve.

Odpowiedz Cytuj
Rayonna GOŚĆ 09-07-11 16:07

To think, I was cofnsued a minute ago.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://malogoszcz.istrefa.com

istrefa gmina Małogoszcz | istrefa powiat jędrzejowski | istrefa świętokrzyskie | istrefa Polska

Małogoszcz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat jędrzejowski, województwo świętokrzyskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 28-366


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem